Contacteer ons
+32 495 99 32 80

VOORLOPIG UURROOSTER 2019-2020

Maandag

 

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen
17.00u-18.00u jazz kind B+ 5de LJ Frédérique
18.00-19.00u modern jong A 1e MB Frédérique
19.00u-20.00u modern jong A+ 2e MB Frédérique
20.00u-21.00u pilates volwassenen Frédérique
21.00u-22.00u selectie 15+ Frédérique

 

Zaal 2
 17.00-18.00U ballet kind B  4de LJ  Anne-Leen

 

Dinsdag

Zaal 1
17.00u-18.00u jazz kind C 6de LJ Frédérique
18.00u-19.00u modern jong B 14+ niveau 1 Frédérique
19.00u-20.00u modern jong B+ 14+ niveau 2 Frédérique 
20.00u-21.00u modern jong C 14+ niveau 3 Frédérique
21.00u-22.00u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen

 

Zaal 2
17.00u-18.00u ballet kind A 2de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u ballet kind A+1 3de LJ Anne-Leen
19.00u-20.00u hiphop jongens  vanaf 8 jaar Ben

 

Woensdag

Zaal 1
13.00u-13.45u Kleuterdans 1 °2015 Anne-Leen
13.45u-14.30u Kinderdans 1 °2014 Anne-Leen
14.30u-15.30u Predans 1 1ste LJ Anne-Leen
15.30u-16.30u jazz kind B1 4de LJ Anne-Leen
16.30u-17.30u jazz kind A+1 3de LJ Anne-Leen
17.30u-18.30u G-dans   Silke
18.30u-19.30u hiphop 1 5de LJ Silke
19.30u-20.30u hiphop 2 6de LJ Silke
       

 

Zaal 2
17.30-18.30u ballet kind A+2 3de LJ Anne-Leen
18.30-19.30u jazz kind A1 2de LJ Anne-Leen

 

Donderdag

Zaal 1
17.00u-18.00u jazz kind B2 4de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u ballet jong A 1e/2de MB Anne-Leen
19.00u-19.30u pointes A beginners Anne-Leen
19.30u-20.30u ballet jong B 3de/4de MB  Anne-Leen 
20.30u-21.00u pointes B met ervaring  
21.00u-22.00u dansmoves volwassenen Anne-Leen

 

Zaal 2
       

 

Vrijdag

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur  volwassenen Anne-Leen
17.00u-18.00u ballet kind B+/C 5de/6de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u ballet jong C 16+ niveau 2 Anne-Leen
19.00u-20.00u pointes C 16+ niveau 2 Anne-Leen
 20.00-21.00u ballet jong B+ 16+ niveau 1 Anne-Leen
 21.00-21.45u pointes B  16+ niveau 1  Anne-Leen

 

Zaal 2
       
       

 

Zaterdag

Zaal 1
9.00u-9.45u kleuterdans 2 °2015  Silke
9.45u-10.30u kinderdans 2 °2014  Silke
10.30u-11.30u hiphop 3 1e MB Ute 
11.30-12.30u hiphop 4 2e MB Ute
12.30-13.30u hiphop 5 14+ niveau 1 Ute
13.30-14.30u hiphop 6 14+ niveau 2 Ute

 

Zaal 2
9.00u-9.30u peuterdans °2016 Anne-Leen
9.30u-10.30u predans 2 °2013 Anne-Leen
10.30U-11.30u jazz kind A2 2de LJ Anne-Leen
11.30-12.30u jazz kind A+2 3deLJ Anne-Leen

 

Zondag

                                                                                                                                                          
       
Back to Top