Contacteer ons
+32 495 99 32 80

UURROOSTER 2018-2019

Maandag

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen
17.30u-18.30u modern jong A 1e MB Frédérique
18.30-19.30u modern jong B 15+ niveau 1 Frédérique
19.30u-20.30u pilates 16+ Frédérique
20.30u-21.30u modern jong C 15+ selectie Frédérique

 

Zaal 2
 17.00-18.00U ballet kind A+  3de LJ  Anne-Leen

 

Dinsdag

Zaal 1
17.00u-18.00u modern jong A+ 2de MB Frédérique
18.00u-19.00u modern jong B 15+ niveau 1 Frédérique
19.00u-20.00u modern jong B+ 15+ niveau 2 Frédérique 
20.00u-21.00u ballet jong C 15+ niveau 2 Anne-Leen
21.00u-22.00u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen

 

Zaal 2
17.00u-18.00u klassiek kind B 4de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u klassiek kind B+ 5de LJ Anne-Leen
19.00u-20.00u hiphop jongens  vanaf 8 jaar Ben

 

Woensdag

Zaal 1
13.00u-13.45u Kleuterdans 1 °2014 Anne-Leen
13.45u-14.30u Kinderdans 1 °2013 Anne-Leen
14.30u-15.30u jazzdans kind A1 2de LJ Kaat
15.30u-16.30u jazzdans kind A+1 3de LJ Kaat
16.30u-17.30u jazzdans kind B 4de LJ Anne-Leen
17.30u-18.30u hiphop 3 1e MB Silke
18.30u-19.30u hiphop 1 5de LJ Silke
19.30u-20.30u hiphop 4 2e MB Silke
       

 

Zaal 2
14.30-15.30u predans 1 °2012 Anne-Leen
15.30-16.30u ballet kind A 2de LJ Anne-Leen
17.30-18.30u ballet kind C 6de LJ Anne-Leen
18.30-19.30u ballet jong A/pointes 1e MB Anne-Leen

 

Donderdag

Zaal 1
17.00u-18.00u jazz kind B+ 5de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u jazz kind C 6de LJ Anne-Leen
19.00u-20.00u ballet jong A+ 2de/3de MB Anne-Leen
20.00u-20.30u pointes A+  2de/3de MB  Anne-Leen 
21.00u-22.00u partyladies hiphop/funk volwassenen Anne-Leen

 

Zaal 2
       

 

Vrijdag

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur   Anne-Leen
17.00u-18.00u modern jong A+ 2e MB Frédérique
18.00u-19.00u selectie 15+  Frédérique
19.00u-20.00u pointes C 15+ niveau 4 Anne-Leen
 20.00-21.00u ballet jong B+ 15+ niveau 3  Anne-Leen
 21.00-21.45u pointes B  15+ niveau 3  Anne-Leen

 

Zaal 2
17.00u-18.00u jazz kind B2 4de LJ Anne-Leen
18.00u-19.00u ballet kind A2 2de LJ Anne-Leen
       
       

 

Zaterdag

Zaal 1
9.00u-9.30u peuterdans °2015  Anne-Leen
9.30u-10.30u jazz kind A 2de LJ  AnneLeen
10.30u-11.30u hiphop 2 6de LJ Silke 
11.30-12.30u hiphop 5 15+ niveau 1 Ute
12.30-13.30u hiphop 6 15+ niveau 2 Ute
13.30-14.30u hiphop 7 15+ niveau 3 Ute
15.00-16.30u hiphop 8 16+ gevorderd Junes Lazaar

 

Zaal 2
9.00u-9.45u kleuterdans 2 °2014 Silke
9.45u-10.30u kinderdans 2 °2013 Silke
10.30-11.30u predans 2 °2012 Anne-Leen
11.30-12.30u jazz kind A+2A 3deLJ Anne-Leen
12.30-13.30u jazz kind A+2B 3de LJ Anne-Leen

 

Zondag

                                                                                                                                                          
       
Back to Top