Contacteer ons
+32 495 99 32 80

NIEUWE UURROOSTER 2020-2021

Maandag

 

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen  
17.00u-18.00u jazz kind C 6de LJ Frédérique  
18.00-19.00u modern jong A 1e MB Frédérique  
19.00u-20.00u modern jong A+ 2e MB Frédérique  
20.00u-21.00u yogilates volwassenen Frédérique  
21.00u-22.00u     Frédérique  

 

Zaal 2
 17.00-18.00U ballet kind A 2de LJ  Anne-Leen          nog 3 plaatsen        

 

Dinsdag

Zaal 1
17.00u-18.00u jazz kind A+ 3de LJ Anne-Leen  
18.00u-19.00u modern jong B 14+ niveau 1 Frédérique  
19.00u-20.00u modern jong B+ 14+ niveau 2 Frédérique   
20.00u-21.00u modern jong C 14+ niveau 3 Frédérique  
21.00u-22.00u Conditie & Figuur volwassenen Anne-Leen  

 

Zaal 2
18.00u-19.00u ballet kind A+ 3de LJ Anne-Leen  
19.00u-20.00u show-tapdans 2 10+ Anne-Leen  

 

Woensdag

Zaal 1
13.00u-13.45u Kleuterdans 1 °2016 Anne-Leen  
13.45u-14.30u Kinderdans 1 °2015 Anne-Leen  
14.30u-15.30u Predans 1 1ste LJ Anne-Leen  
15.30u-16.30u jazz kind A1 2de LJ Anne-Leen  
16.30u-17.30u jazz kind B+1 5de LJ Anne-Leen  
17.30u-18.30u jazz kind B1 4de LJ  Anne-Leen  
18.30u-19.30u hiphop 1 5de LJ Silke  
19.30u-20.30u hiphop 2 6de LJ Silke  
         

 

Zaal 2
18.30-19.30u show-tapdans 1 6-9 jaar Anne-Leen  
19.30-20.30u        

 

Donderdag

Zaal 1
17.00u-18.00u jazz kind B+2 5de LJ Anne-Leen  
18.00u-19.00u ballet jong A 1e/2de MB Anne-Leen  
19.00u-19.30u pointes A beginners Anne-Leen  
19.30u-20.30u ballet jong B 3de/4de MB  Anne-Leen   
20.30u-21.00u pointes B met ervaring    
21.00u-22.00u dansworkout volwassenen Anne-Leen  

 

Zaal 2
       

 

Vrijdag

Zaal 1
9.30u-10.30u Conditie & Figuur  volwassenen Anne-Leen  
17.00u-18.00u ballet kind B+/C 5de/6de LJ Anne-Leen  
18.00u-19.00u ballet kind B 4de LJ Anne-Leen  
19.00u-20.00u ballet jong B+ 16+ niveau 1 Anne-Leen  
 20.00-20.45u pointes C 16+  Anne-Leen  
 20.45-21.45u ballet jong C 16+ niveau 2  Anne-Leen  

 

Zaal 2
       
       

 

Zaterdag

Zaal 1
9.00u-9.45u kleuterdans 2 °2016  Silke  
9.45u-10.30u kinderdans 2 °2015  Silke  
10.30u-11.30u hiphop 3 1e MB Ute   
11.30-12.30u hiphop 4 2e MB Ute  
12.30-13.30u hiphop 5 14+ niveau 1 Ute  
13.30-14.30u hiphop 6 14+ niveau 2 Ute  
14.30-16.00u hiphop 7 15+ gevorderd Junes Lazaar  

 

Zaal 2
9.00u-9.30u peuterdans 1 °2017 Anne-Leen  
9.30u-10.30u predans 2 1ste LJ Anne-Leen  
10.30U-11.30u jazz kind A2 2de LJ Anne-Leen  
11.30-12.30u jazz kind B2 4de LJ Anne-Leen  
12.30-13.00u peuterdans 2 °2017 Anne-Leen  

 

Zondag

                                                                                                                                                          
       
Back to Top